KÜÇÜKÇEKMECE HALI YIKAMA | 0 212 486 22 42

kucukcekmece-metropol-hali-yikama
kucukcekmece-metropol-hali-yikama

Küçükçekmece Halı Yıkama

İnsanlık tarihi boyunca halılar duvarları süslemek, bulunulan ortamı sıcak tutmak, ayakların sağlığını korumak ve yere örtülerek görsel bir şölen oluşturmak amacıyla kullanılmıştır. Günümüzde duvarlara el dokuması nadide güzellikte halılar asılmakta ve aynı güzellikte yün halılar ile de üzerine basan ayaklar şımartılmaktadır. Evinizi büyük bir heyecan ve özenle dekore edip en uyumlu masa, koltuk takımı ve halılar aldığınızın ve bu uyumu korumak istediğinizin bilincindeyiz. Ancak bu değer verilen halıların zaman zaman temizlenmesi gerekmektedir. Halıların temizlenmesi gibi zaman ve insan gücü isteyen temizlik işleri ise çok yormakta ve su, elektrik, deterjan israfına sebep olmaktadır. Enerjiyi korumak ve temizlik alanında bireylere yardımcı olmak amacı ile kurulan Küçükçekmece halı yıkama firmamız size ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri en iyi şekilde vermeye özen göstermektedir.

Metropol Halı Yıkama Fabrikamızdan Yıkama Video Görüntüsü

Halı Yıkama Hizmeti Almanın Avantajları

Küçükçekmece halı yıkama firmamız halılarınızın dokusunu ve rengini koruyarak derinlemesine temizlik sağlar. Doğa dostu olan firmamız ev ortamında elektrik ve su faturasının kabarmasına engel olur, enerjiyi korur. Halı yıkama hizmeti almak zamandan tasarruf etmenize yardım eder. Bütçenizi korur. Sizin ve çocuklarınızın sağlığını halılarınızda kimyasal içermeyen doğal şampuan kullanarak korur. Her mevsim size hizmet vererek evinizde ki düzeni ve temizliği korumanızı sağlar.

Metropol Halı Yıkama Küçükçekmece
Metropol Halı Yıkama Küçükçekmece

Halı Yıkama İşlemi Ve Teslimat

Küçükçekmece halı yıkama firmamız yıkanacak halılarınızı evinizden teslim alır. Atölyelerimize getirilen yıkanacak halılarınız öncelikle üzerinde bulunan tozdan arındırılır. Daha sonra halınız yürüyen banda koyularak yıkama işlemi gerçekleştirilmek üzere ıslatılır. Bu aşamadan sonra derinlemesine temizlik için şampuanlanır. Şampuanlanan halınız durulanır ve kirli sudan arındırılarak vakumlanır. Rulo haline getirilir. Son bir kez durulanan ve şampuandan arındırılan halınız kurumak üzere havalandırma odasına yerleştirilir. Belli süreler ile kontrol edilip yönü değiştirilen halınız kuruduktan sonra iyi muhafaza edilmesi ve teslimat sırasında kirlenmemesi için paketlenir. Adresinize halınız teslim edilir. Firmamız halı yıkama işlemi için tam otomatik makineler kullanmaktadır. Halınızın yıkanmasında ise doğal deterjanlar kullanmaktayız. Kurumsal hizmet veren firmamız modern teknikler ile halınızı yıkar ve özenle kurutur. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

Metropol halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.


Halı Yıkama Firmalarındaki Fiyat Farklılığının Nedeni Nedir?

Metropol Halı Yıkama
Metropol Halı Yıkama

Bir söz vardır. “Ucuz etin yahnisi yavan olur.”
Her işin bir maliyeti olduğu gibi , halı yıkama yıkama sektöründe de ciddi bir sermaye ve halı yıkama m2 başına birim maliyeti olduğunu Metropol Halı Yıkama Fabrikası olarak hatırlatmak isteriz.

İşini meslek olarak edinmiş ve saygı duyan, halının cinslerini tanıyan ve işinin hakkını vererek müşteri sağlığını da düşünen hiçbir firma halıyı ucuza yıkayamaz.

  • Kalifiye Eleman: Bir işletme işinde uzman, kadrolu ve sigortalı personel çalıştırırken, diğerinde ucuz işçi mantığıyla uzmanlaşmamış geçici işçi çalıştırır.Metropol Halı Yıkama olarak, tüm ekiplerimiz işinde uzmanlaşmış kadrolu elemanlardır.
  • Kullanılan Su: Bir işletme şebeke suyunu filtrelerden geçirerek çireç ve tortulardan arındırdığı ve pH değerini ayarladığı şebeke suyu kullanırken, diğer firma kuyu suyu veya taşıma suyu depolayarak kireçli , temiz olmayan su ile yıkamaktadır. Bu da hem steril olmayan hem de kullanılan deterjanın temizleme etkisi azaltan üstelik halıyı keçe gibi sertleştiren bir yıkamaya neden olmaktadır. Metropol Halı Yıkama olarak, biz şebeke suyunu fitreleyerek ve pH değerini ayarlayarak kullanmaktayız.
  • Havuz Sistemi: Bir işletme halıları tek tek yıkarken , diğer firma maliyeti azaltmak için müşterilerin halısını kirleri yumuşaması için büyük bir havuzda halılardaki tüm kir birbirine girerek çamurlu bir suda saatlerce bekletmektedir.Metropol Halı Yıkama olarak tüm halılarınız otomatik halı yıkama makinesinde tek tek yıkanmak sureti ile kirlerinden arındırılmaktadır.
  • Ruhsatlı İş Yeri: Bir işletme çalışma ruhsatını alarak sıhhi ve standartlara uygun olarak oda kaydını yaptırmış vergiye tabi ve gerekli ustalık belgeleri ile çalışırken, diğer firma! hiç bir belgesi ve çalışma ruhsatı olmadan merdiven altı yerlerde çalışır.Metropol Halı Yıkama olarak, çalışma ruhsatlı, vergiye tabi,halı yıkama üzerine çalışanların, usta ve usta öğretici belgeleri olan güvenilir bir firmadır.
  • Kullanılan Makine ve Ekipmanlar: Bir firma iyi bir halı yıkama için gerekli tüm makine ve ekipmanları temin ederken ( toz alma makinesi, otomatik yıkama makinesi, halı sıkma makinesi, kurutma odası, halı paketleme makinesi v.s.) diğer firma! düşük maliyetli sermaye ile ,yerde yıkama makinesi ve dışarıda kurutmak için halı askısı ile halı yıkama işi yapmaktadır. Metropol Halı Yıkama , tüm makine ve ekipmanları bünyesinde bulundurmakta üstelik 2 adet büyük kurutma odası sayesinde isteyen müşterilere express yıkama hizmeti ile 24 saatte yani bir günde halılarını hızlı bir şekilde teslim etmektedir.
  • İş Yeri Sigortası ve Garantili Yıkama: Bir iş yeri fabrikasını tüm risklere karşı ( yangın, deprem, su baskını v.b.) sigorta yaptırırken ayrıca halının başına bir kaza geldiğinde (yırtılma, kaybolma v.b.) bu mağduriyeti garanti altına alırken, diğer firma! “yaman hırsız ev sahibini bastırır” mantığı ile kendini aklamaya çalışarak müşterilerini mağdur etmektedir.Metropol Halı Yıkama olarak iş yerimiz her sene sigorta edilmektedir.

Kalite ayrıntıda gizlidir. Yukarıda saydığımız ve daha bir çok faktör işin kalitesini artırırken , aynı zaman da maliyet olarak da bir külfet getirmektedir. Biz Metropol Halı yıkama olarak kaliteyi en üst düzeyde, maliyeti ise minimum kar marjı ile düşük tutmaya çalışıyoruz. Ama şu da bir gerçek ki, merdiven altı ucuz yıkayan bir firma! ile fiyat açısından hiç bir zaman asla rekabet edemeyiz!

HİZMET BÖLGELERİMİZ


Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: Küçükçekmece halı yıkamaKüçükçekmece halı temizlemeEn iyi Küçükçekmece halı temizleme firmalarıKüçükçekmece halı silmeKüçükçekmece halı yıkama firmalarıKüçükçekmece halı yıkama şirketleriKüçükçekmece halı yıkama firmalarının telefon numaralarıEn iyi Küçükçekmece halı yıkama firmasıEn iyi Küçükçekmece halı temizleme firmalarıEn ucuz Küçükçekmece halı temizleme firmaları

Kategoriler: Halı Yıkama

5 yorum

Ümran Emirlioğlu · 18 Mayıs 2023 04:34 tarihinde

Ben de halılarımı ilk defa bu kadar güzel yıkayan bir firmaya iyiki halılarımı vermişim yün halılarım tertemiz geldi. Mis gibi kokusu da cabası

Açelya Taş · 28 Mart 2023 15:45 tarihinde

Kesinlikle memnun kaldim , koltuklarimi temizletmistim , insallah gene koltuk ve busefer halilari temizleticem ,bir cok firmaya gore cok başarili.

Berna SÖNMEZ · 2 Ocak 2019 21:41 tarihinde

tavsiye üzeri aradım halılarımı ve koltuklarımı yıkattım. Halıları ekispes 24 saatte teslim olma sözüyle verdim halılarım ertesi gün geldi muazzam bi temizlikle efendilikle teslim edildi Yasemin hanıma tşk ederim

Asuman Gezgin · 5 Mart 2018 06:57 tarihinde

24 saatte halı nasıl yıkanıp teslim edilir ya aklım almıyor

Mukadder Yıldız · 4 Şubat 2018 06:01 tarihinde

Evt ben geçen hafta verdim 5 gibi alındı ertesi gün 6 da teslim edildi evde yeni yürüyen bebeğim var ve çok memnun kaldim

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara!
× WhatsApp