İstanbul’da Kaliteli Halı Yıkama Hizmeti Almak İçin En Doğru Adrestesiniz!

Halı yıkama alanındaki son teknolojileri yakından takip eden Metropol Halı Yıkama kendisini geliştirerek sürekli iyileştirme modeli ile kaliteli halı yıkama hizmetini her geçen gün artırmaya devam ediyor.

Halı Yıkama işlemi yılda en az bir defa yaptırmanız gereken önemli bir temizliktir .Bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yıkanan yada evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucunda hem sağlığınızı hem de halınızın ömrünü olumsuz etkiler.Kuralına uygun yıkanmayan halı bakteriler, alerjik özellikli mikroorganizmalar, mayt yani akarlar halılarda yuvalanıp, hızla ürer. Halınız; özel koşullarda, doğru tekniklerle dezenfektan edilerek yıkanmadığı sürece derinlemesine temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklarla, alerjiye yol açar.Biz en son teknoloji tam otomatik halı yıkama makinesinde halınızın türü ve kirlilik oranına göre, Anti-bakteriyel Lazer-Promax halı şampuanı kullanıyoruz.

Şimdi Ara
Şimdi Ara

Bununla birlikte halının tam kurutulmaması kötü kokuya, halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.Yeni teknolojiye tam uyum gösteremeyen firmalar yaptıkları halı yıkamalarda olumsuz sonuçlara neden olmakta ve bu durum müşteri mağduriyeti olarak geri dönmekte.Biz Metropol Halı Yıkama olarak 2 adet teknolojik kurutma odası kullanıyoruz. Halılarınız steril bir şekilde ve tozlu ortamlardan uzak kapalı ortamda kurutularak normal şartlarda 3 günde , acil durumlarda (2. acil kurutma odasında express yıkama ile) 24 saatte temiz, sağlıklı ve hızlı bir şekilde siz değerli müşterilerimize halılarınızı teslim etmekteyiz.

Kışın hava şartları sert geçse bile 12 ay boyunca  Halı Yıkama Hizmeti  sunmaktayız. Kışın halıları kapalı alanlarda sıcak hava üfleyen kurutma odalarımızda hiç nem kalmadan kurutup teslim etmekteyiz.

Peki;Metropol Halı Yıkama Olarak Bizim Farkımız Ne?

Metropol halı yıkama , kullandığı her türlü ekipman ve makine parkuru ile müşterisine daima en hızlı ve en temiz halıları teslim edebilmek için devamlı kendisini yenilemekte ve sektörde Lokomotif olma misyonunu üstlenmiştir.

İlk başlarda müşterilerimize halılarını 1-3 günde teslim edebileceğimizi söylediğimizde, “Aman yeter ki temiz olsun, halılar bir hafta sonra da gelse sorun olmaz.” diyen müşterilerimiz, zamanla halılarını hem hızlı hem de temiz teslim ettiğimizi gördükce ve alıştıkca, zaman zaman yoğun sezonlar da ( bayram öncesi ve sonrası gibi) halıları 4 günde teslim edebileceğimizi söylediğimizde, bizlere sitem etmektedir.

ir diğer önemli husus ise, halıların temiz, hijyenik ve sağlıklı olmasıdır.Pek çok halı yıkama firması, ucuz halı yıkama politikası güderek, kalitesiz , hatta kanserojen içerikli kimyasal sampuanlar kullanmaktadır. Unutmayın, hiç bir şey sağlığımızdan daha değerli değildir.

Halı yıkama sektörü büyüdükçe, bu sektörün tedarikcileri de ( halı şampuanı üreten firmalar, halı yıkama , halı sıkma veya halı kurutma makineleri imal eden firmalar v.b.) rekabet içine girmişlerdir.Halı yıkama şampuanı üreten firmalar, AR-GE çalışması yaparak hem leke çıkarma gücü yüksek, hem de kimyasal yerine organik şampuanları piyasaya sürmektedirler

Metropol Halı Yıkama  olarak kullandığımız temizleme ürünlerini , halılarınızı yıpratmayan güvenilir firmalardan temin edilmektedir.Yaz – kış güven içerisinde hizmet veren Metropol Halı Yıkama firmamız, elemanlarının tecrübesi ve güvenilir temizleme hizmeti ile sizlere % 100 müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir. Kendini kanıtlamış bir firma olarak, tecrübeli elemanlarımızla sizlere en hızlı ve kaliteli halı yıkama hizmeti vermekteyiz. İlkelerinden ödün vermeyen bir firma olarak en iyisi diyebileceğiniz Metropol Halı Yıkama firmamızdan aldığınız halı yıkama hizmeti sayesinde yüz güldürücü sonuçlar alabileceksiniz. Halılarınızdaki birikmiş kirlerden arınma hizmetini gerçekleştirecek olan firmamız; tam otomatik makineleri, toz alma ve paketleme makineleri , kurutma odaları ve güler yüzlü çalışkan elemanları, gelişen tecrübe anlayışı ile siz değerli müşterilerini memnun etmek adına hizmet taleplerinizi beklemektedir.

Metropol halı yıkama olarak biz; hiç bir zaman maliyetten kaçınmayarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.Çünkü kazanılan her +1 müşteri bizim için en değerli sermayemizdir.

Şimdi Ara
Şimdi Ara

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

Metropol halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama konusunda profesyonel çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

HİZMET BÖLGELERİMİZ


Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: halı yıkama – halı temizleme – halı silme – halı temizleme firmaları  halı temizleme şirketleri  – halı temizleme firmalarının telefon numaraları  halı temizleme fiyatları – en iyi halı temizleme firmaları  – halı yıkama firmaları – halı yıkama şirketleri – halı yıkama firmalarının telefon numaraları – halı yıkama fiyatları  en iyi halı yıkama firmaları – halı silme şirketleri – halı silme firmalarının telefon numaraları – halı silme fiyatları – en iyi halı silme firmaları gibi kelimelerden bizlere ulaşabilirsiniz

6 yorum

Açelya Taş · 28 Mart 2023 15:31 tarihinde

Kesinlikle memnun kaldim , koltuklarimi temizletmistim , insallah gene koltuk ve busefer halilari temizleticem ,bir cok firmaya gore cok başarili.

Ceren Yıldırım · 3 Mayıs 2021 13:34 tarihinde

Teşekkür ederim, çok temiz oldu halılarım

Buse Yüksel · 22 Nisan 2021 19:50 tarihinde

Şimdiye kadar kime verdiysem halılarımı lekeleriyle ve beyaz olan rengi siyahımsı bir renkle geri geldi netten gördüm yorumları okudum umudum yoktu nasip dedim halılarımı verdim Allah razı olsun pırıl pırıl olmuşlardı rengi yerine gelmiş bir tane lekesi kalmamıştı Emeğinize sağlık…

Elif Karahan · 20 Mart 2020 14:04 tarihinde

Halıları gerçekten profesyonel yıkıyorlar.

Gülfer Mercan · 12 Şubat 2020 16:15 tarihinde

İşçilikleri temiz tavsiye ederim. En azından ben 4 seferdir halılarımı veriyorum. Memnunum tavsiye ederim.

Büşra Yıldız · 29 Kasım 2019 14:58 tarihinde

Yıllardır boyle halı yıkayan gormedım ozelıkle yorganlar muhteşem hıc sarı leke kalmamıştı.temız yıkadığınız halılarım arkasının beyazlığından bellı cok memnun kaldım TSK ederım

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara!
× WhatsApp